Зараз усі ми увійшли в період ретроградності двох великих планет і це справді вкрай небезпечний час.

Про ретроградний Сатурн ми розповідали раніше , але з 2 липня до ретрограда пішов ще й Нептун, причому в знаку Риби. І буде він там аж до 7 грудня 2024 року.

Ретроградний Нептун у рибах, зображення з вільних джерел
Ретроградний Нептун у рибах, зображення з вільних джерел

З 2 липня по 7 грудня ми всі переживатимемо це містичне занурення, стикаючись з емоційними уподобаннями і витісненими мріями. Це час, коли Нептун хоче, щоб ми перестали ігнорувати свої емоції та почали усвідомлювати їхнє значення. Сатурн, у свою чергу, допоможе нам фіксувати увагу на тих почуттях, які ми схильні уникати, що важливо для розуміння наших кінцевих цілей у відносинах, коханні та творчій реалізації.

Що принесе ретроградний Нептун

Коли планета знаходиться в ретроградній фазі, вона найближча до Землі і чинить максимальний вплив на людей. Ретро Нептун може принести містичні одкровення, незвичайні сни та явища, які будуть служити нам підказками. Цей період також може викликати сильні емоційні переживання, будь то любов чи розчарування, які відчуватимуться гіпертрофовано.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Особливо яскравим моментом стане повний місяць 18 вересня, коли всі ми зазнаємо цунамі емоцій. Нептун працюватиме як ловець снів, залучаючи події, які будуть дивними та незрозумілими, як нічні мрії. Зустрічі з людьми з минулого можуть відбутися, але вони сприйматимуться в новому світлі, ніби ми отямилися від міражів і побачили реальність такою, якою вона є.

Гороскоп, зображення: Pinterest
Гороскоп, зображення: Pinterest

Хто зі знаків Зодіаку зазнає найбільшого впливу

Найбільшим цей транзит буде для знака Риб. Нептун, проходячи цим сузір'ям, змусить представників цього знака частіше звертатися до минулого. Багато риб захочуть повернутися до старого образу або іміджу і заглибитися в дослідження своїх переживань.

Для Діви ретроградний Нептун також буде важливим. Цей період вимагатиме серйозної роботи над питаннями відносин, емоційної відповідальності та боргу у парі. Діви повинні будуть зняти "рожеві окуляри" і навчитися бачити своїх партнерів такими, якими вони є, інакше є ризик потрапити у вир нерозділеного або трагічного кохання.

Нагадаємо, про ретроградний Сатурн до 15 листопада: як прожити ці 5 місяців без проблем, що заборонено робити.

Раніше ми повідомляли про гороскоп на липень-2024 для всіх знаків Зодіаку: відмова Козерогів, поїздка Овнів та розваги Близнюків.