Відомий у соціальних мережах енергетичний практик екстрасенс з Азербайджану Сабухи Іманов поділився своїм прогнозом. Сабухи впевнений, що наступний рік буде переможним для України. А сама війна закінчиться вже 2026 року.

Завдяки тому, що зараз Україна почала надходити військова допомога від США, вона відновить військовий потенціал і поверне окуповані Росією території.

Про це стало відомо завдяки свіжому ефіру на YouTube-каналі "Мій світ", де Сабухи Імамов був запрошений вперше як гість.

Сабухи Имамов, скріншот: YouTube
Сабухи Имамов, скріншот: YouTube

"Через рік, влітку Україна прорве майже всі лінії оборони ворога і поверне свої території. Звичайно, в цьому є добрі новини, проте є загроза великої ядерної війни. Її не буде, але буде загроза, про яку наступного року говоритимуть", - говорить. Сабухи Іманів.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Екстрасенс також передбачив "війну в Росії та зміну влади у Кремлі".

А ще варто нагадати, що відомий український мольфар, переможець проекту "Битва екстрасенсів" Макс Гордєєв, також нещодавно ділився прогнозами на літо 2024 року для України. За його словами, Росія атакуватиме південні регіони. Ситуація на півдні України, зокрема у Херсоні та Одесі, залишатиметься напруженою. Жителям південних областей слід готуватися до можливих евакуацій.

Нагадаємо, в'язниця, депресія та алкоголізм: мольфар озвучив передбачення для нардепа Тищенка.

Раніше повідомлялося, "Нічого не купуватиме": відомий таролог попередив українців про нову зброю Росії.

Також, "ППО активно працюватиме": мольфар визначив українські міста, яким загрожує евакуація.