Учасниця "Майстер Шеф. Професіонали-3" Марина Собко, яка була єдиним кондитером на проекті, дала інтерв'ю після виходу.

Детальніше вона розповіла виданню "КП в Україні".

Відомо, що кондитер Марина Собко покинула проект "Майстер Шеф. Професіонали-3" у 4 випуску разом з Дмитром Кузнєцовим. Дівчина не впоралася з приготуванням десерту Павлова, що і стало її причиною відходу.

В інтерв'ю Марина розповіла, що кулінарні конкурси — це її пристрасть. Вона заявила, що якщо "захочеться", то піде на Майстер Шеф ще раз: "Чому б і ні? Живемо один раз. Якщо доля підносить такі шанси, їх потрібно використовувати".

Популярні новини зараз

Путінський бойовий флот підступно наблизився до берегів України

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Показати ще

Відомо, що після спільної роботи на Битві чорних фартухів з Володимиром Юріним він покинув проект, в чому звинуватили Марину Собко. Сам чоловік раніше заявляв, що не тримає образи на учасницю.

"Я не з тих людей, які будуть когось зливати або підставляти. Я дуже засмутилася, але вважаю, що з Вовою ми попрацювали дуже добре. Судді сказали, що цукерки були смачними. Їм не сподобалося те, що цукерка не була такою твердою, якою вона повинна бути. Вова мені сказав, щоб я себе не винила, що він не тримає на мене зла", - розповідає Марина.

Дівчина зазначила, що вона дуже розгубилася, коли дізналася, що йде з проекту: "Мені було неприємно. У мене просто виступили сльози, але я не сиділа і не плакала, ніхто мене не відкачував, не заспокоював".

В ході участі Марини Собко в коментарях під випусками стала з'являтися величезна кількість негативних коментарів. Зокрема, люди негативно ставилися не тільки до самої кондитерки, а й до Ковпака, який вона постійно носила. Сама Марина заявила, що не звертає уваги на хейт, оскільки ці люди нічого не домоглися, а ковпак вона носить на увазі професійної звички.

Нагадаємо, що "МастерШеф. Професіонали " -3: хто вилетів з проекту в третьому випуску.

Як повідомляв портал Знай.иа, екс-учасниця "МастерШеф" розкрила правду про сценарій шоу: "Вигін не залежить від якості".

Також Знай.иа писав, що судді "МастерШеф" Ярославський і Мартиновська анонсували спільну дитину.