Якщо ви дивилися "Венздей" протягом останніх днів і тепер відчайдушно потребуєте додаткової інформації, ви не самотні.

І хоча Netflix ще офіційно не анонсував другий сезон, ви будете раді дізнатися, що плани вже реалізуються - і, судячи з настрою в інтерв'ю, Дженна Ортега більш ніж готова повторити роль.

Дженна Ортега, кадр із серіалу "Венздей"
Дженна Ортега, кадр із серіалу "Венздей"

Виступаючи перед Entertainment Tonight, Дженна прямо сказала: "Я хочу, щоб вона була похмурішою", і додала, що сподівається, що Венздей не буде "грати так обережно" у другому сезоні.

"Є багато рядків про те, як вона рятує школу і робить що завгодно, але для мене її головна рушійна сила з монстром - змагання, - сказала Дженна. - Щось на кшталт "Чувак, як цей хлопець це робить?" . Я думаю, що хочу, щоб вона продовжувала рухатися шляхом антигероя, а не типового героя".

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Персі Хайнс Вайт (Ксав'єр), кадр з серіалу "Венздей"
Персі Хайнс Вайт (Ксав'єр), кадр з серіалу "Венздей"

Тим часом, зважаючи на все, наступний сезон уже запланований. Шоураннер Майлз Міллар підтвердив це Variety, сказавши: "Коли ми сідаємо створювати шоу, в ідеалі ми розглядаємо кілька сезонів. Це ніколи не очікувалося, але це очікування того, що шоу буде успішним. Або чотири сезони потенційних сюжетних ліній для персонажів. Він може розвиватися та змінюватися. Часто ви хочете побачити, які персонажі чи акторський склад і для кого вам подобається писати, тому ви хочете, щоб він залишався відкритим і досить органічним, щоб його можна було змінити і розвиватися, але у нас безперечно є чітке уявлення про те, що ми хочемо робити в майбутніх сезонах".

Серіал "Венздей", скріншот: YouTube
Серіал "Венздей", скріншот: YouTube

Нагадаємо, хто буде лиходієм у другому сезоні? Новинка Netflix "Венздей" змусить думати, як Шерлок.