Сьомий день був проголошений Господом, який утворив небо та землю за 6 днів, днем ​​спокою.

Ісус, який був воскресений у неділю, зробив цей день святим і вільним від суєти, для молитов, відвідин храмових богослужінь та поклоніння. Православна Церква не встановлює жорстких вимог щодо недільних молитовних текстів.

Церква, молитва, фото: Знай.ua
Церква, молитва, фото: Знай.ua

Молитовне правило слід читати щодня, воцерковлені християни щонеділі відвідують богослужіння де й слухають проповіді. Ранкові молитви в неділю дозволяється читати вдома за відсутності можливості піти до церкви. Всюдисущий Творець чує і бачить серце людини завжди і скрізь.

"Нехай воскресне Бог" або "Молитва Чесного Хреста Господнього" є основною недільною молитвою.

Популярні новини зараз
Відключать без жодного попередження: Київстар заявив про важливий момент Березневі тарифи на електроенергію: чи подужаємо платіжки Чекати ще довго, доживуть не всі: астролог пояснив, коли війна піде на спад Потерпіть кілька днів: астрологи назвали 3 знаки Зодіаку, яким пощастить вже у березні 2024 року
Показати ще

Основна молитва неділі:

"Отче наш, іже єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, Яко на небі і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і залиш нам борги наші, якоже і ми залишаємо боржником нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Дай мені Господи по добрості твоїй, мир і здоров'я і яви Свою милість мені, Твоєму створенню, через посередництво всеблаженной Діви Марії, твоїх апостолів: Петра, Павла, і Андрія, і всіх святих. Дай мені, Твоєму створінню, мир і здоров'я на все життя і щоб я за допомогою твого милосердя ніколи не став би рабом гріха, а також не пізнав би страху і не прийшов би в сум'яття, в ім'я Ісуса Христа, Сина Свого, нашого Господа, який, будучи Богом, живе і царює в єднанні з Святим Духом на віки віків! Хай буде так! Нехай буде мир Господа завжди зі мною! Хай буде так! Нехай прибуде світ небесний, Який Ти Господи, дав Своїм учням, завжди твердо в серці моєму, і нехай будеш ти завжди між мною і моїми видимими і невидимими ворогами. Хай буде так! Нехай буде мир Господа, Його лик, його тіло, Його кров в мені в допомогу, втішить і охоронить мене, Твоє створення (ім'я), як для душі, так і для тіла. Хай буде так! Агнець господній, який удостоїв народитися від Діви Марії, який, будучи на хресті, омив світ від його гріхів — зглянувся над моєю душею і моїм тілом. Христос, Агнець Божий, закланий для спасіння світу, змилуйся над моєю душею і моїм тілом. Агнець Божий, через якого врятовані всі віруючі, даруй мені твій світ і нехай буде він завжди, як в цьому житті, так і в майбутньому. Хай буде так! Амінь"

Важливо! "Нехай воскресне Бог!" — не просто слова, а твердження з вірою про захист від ворогів та хвороб під покровом Творця.

Молитва, Бог, фото: Знай.ua
Молитва, Бог, фото: Знай.ua

Христос дарував усім, хто живе на землі, надію на спасіння за умови праведного способу життя, перемігши диявола. Молитовники вірять у допомогу на небі, як і землі. Недільна молитва є захисною, а короткий недільний звернення звучить: "Постав огорожу Свою, Господи, і силою Чесного і Животворного Хреста твого збережи нас від усякого зла"

Недільна молитва до архангела Варахіїла:

"О, великий архістратиж Божий архангелі Варахіїле! Майбутніх Престолу Божого і ізвідти приносячи благословення Боже в домівки вірних рабів Божих, випроси у Господа Бога милосердя і благословення на доми наша, хай благословить Господь Бог і нас від Сіону і від Гори Святої Своєї і помножить достаток плодів земних і подасть нам здоров'я і порятунок і в усьому добру поспешение, на ворогів перемогу й подолання і збереже нас на многія літа, так одностайно славимо Бога Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь."

Він є ангелом-охоронцем останнього дня тижня та покровителем сімейного щастя. Троянди на його грудях — винагорода за працю.

Неділю слід закінчувати вечірньою молитвою архангелу Михаїлу, який виступає покровителем понеділка.

Архангел Михаїл, фото: Русская вера
Архангел Михаїл, фото: Русская вера

Нагадаємо про 2 молитви до Господа, які має знати кожна мама: діти будуть захищені та щасливі .

Раніше ми повідомляли про Різдвяний піст-2023: живлення по всіх днях до 24 грудня включно, що можна їсти.