Наречена колишнього віце-прем'єра України Павла Розенка Олена-Крістіна Лебідь вже багато років є всіма улюбленою телеведучою програми "Аферисти в сітях" на Новому каналі

У соцмережі Instagram вона часто ділиться яскравими публікаціями та новинами з особистого життя.

Олена-Крістіна Лебідь, фото: Знай.ua
Олена-Крістіна Лебідь, фото: Знай.ua

Олена-Крістіна Лебідь, раптово, під час лютої зими в Україні, опинилася на сонячних Мальдівах. Щоправда, лише за допомогою її вмілих ручок та фотошопу. Ведуча показала фото, де вона у теплому пуховику та з одягненою Сарою на руках позує на тлі пальм та океану.

[quote author=""]"Ну шо, раз у нас такий дубак 🥶 вперше я на Мальдівах🏝️ Завдяки новій прошивці та функції "вирізати об'єкт і вставити в інший фон" 😂😂😂 До речі, пухові купальники - річ! 😁 Тільки засмага че-то погано береться 🙈 І Саріна сопля з носа зрадницьки палить ситуейшн 🤣🤣🤣", - жартівливо написала Олена-Крістіна.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Павло Розенко і Олена-Крістіна Лебідь, фото Instagram
Павло Розенко і Олена-Крістіна Лебідь, фото Instagram

Як завжди, вона спробувала підняти настрій шанувальникам своїм гумором і в неї вийшло.

Всі були в захваті від винахідливості Лебідь і захотіли повторити її пригоду, тільки вже наяву, без фотошопу.

Нагадаємо, що Олена-Крістіна Лебідь зажадала неприємний слиз у свого нареченого Розенка: "Три якщо великі, своїх мало".

Раніше ми повідомляли, що Олена-Крістіна Лебідь страждає, як і всі українці - навіть не встигає одягнутися: "Прийняти наполовину".

Так само стало відомо, що Олена-Крістіна Лебідь зізналася, що вівсянку вранці варить їй не Розенко: "Тепер умовляю".