Наречена колишнього віце-прем'єра України Павла Розенка Олена-Крістіна Лебідь уже багато років є всіма улюбленою телеведучою програмою "Аферисти в мережах" на Новому каналі, а також продовжує активувати в Instagram.

Якось Олена-Крістіна Лебідь розповіла про чергову схему шахраїв, які користуються правилами "Укрпошти" про те, що посилки до 500 гривень можна забирати з відділення без документів.

Олена-Крістіна Лебідь. Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed/
Олена-Крістіна Лебідь. Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed/

Йдеться про будь-яких продавців, які пропонують товари, що не перевищують 500 гривень. Також у них є вимога – відправлення лише "Укрпоштою". Після передоплати майже в половину вартості, продавець все ж таки відправляє товар, але отримує його спільник, оскільки на пошті не просять паспорта.

[quote author=""]"Гроші вони ділять між собою, товар - все одно при них, а покупець - без передоплати, без товару і з купою нервів на Укрпошті! 😱😱😱 При цьому шахрай навіть не морозиться! Він просто все спихає на Укрпошту - мовляв, це вони наплутали, з ними розбирайтеся! Я, мовляв, чесний! Товар відправив! І взагалі - зараз на вас ображусь", - написала ведуча.

Популярні новини зараз
Відключать без жодного попередження: Київстар заявив про важливий момент Доведеться жити без каналізації: комунальники анонсували березневий "сюрприз" Залишився місяць: Пенсійний фонд терміново попередив одержувачів виплат Українців попередили про зростання тарифів з 1 квітня та 1 липня: кого розорять платіжки
Показати ще

Шахраї. Фото Freepik
Шахраї. Фото Freepik

Зірка попередила, що варто виявити обережність і не вестись на афери, щоб у результаті не залишитися ошуканими.

Нагадаємо, що Олена-Крістіна Лебідь розповіла про великі зарплати за сумнівну роботу: "Мотайте на вус та красиві чубчики".

Раніше ми повідомляли, що Олена-Крістіна Лебідь опинилася на Мальдівах без нареченого Розенка: "Раз у нас такий дубак...".