Популярна українська співачка MamaRika, яка нещодавно презентувала чуттєвий кліп із чоловіком Сергієм Середою, поскаржилася на сильні ревнощі останнього. За її словами, це додає проблем до їхніх відносин, які зараз проходять кризовий період.

Сварки виникають, у тому числі через ревнощі, чого раніше не було. Про це стало відомо завдяки зізнанням артистки в подкасті "Чат дівчат", який доступний для перегляду або прослуховування на YouTube.

MamaRika вважає, що вони виникають через те, що вона стала приділяти собі більше уваги.

MamaRika, скріншот: YouTube
MamaRika, скріншот: YouTube

"У нього є ревнощі. Ще це додає олії у вогонь. Я трохи змінила прошивку, я зараз вперше за два з половиною роки згадала, хто я є. У мене відновилася сексуальна енергія. Останні півроку я активно займаюся. Десь є якась. ревність: "А що ти?" Де ти? А чого ти?". Якогось особистого простору хочеться, а в нас зараз ще й у цьому проблеми. Я десь можу зависнути, а він: "А де ти?", - заявила співачка.

Популярні новини зараз
"Переляки закінчилися": ведичний астролог визначив, що переживе Україна влітку 2024 року Придатних до служби поділять на 4 категорії: в якій ви опинитеся ви У працівників ТЦК можуть забрати частину повноважень: що пропонують в Уряді На ці питання потрібно відповідати правильно: що потрібно пам'ятати, якщо ваше авто зупинила поліція
Показати ще

MamaRika, фото: Instagram
MamaRika, фото: Instagram

Вона також розповіла, що раніше у їхній родині взагалі не було ревнощів, бо вони довіряли один одному.

"Тепер, коли я знову відновила себе, я знову знайшла себе і даю собі можливість бути тією Настею, якою я була до дитини, вона забула, що я такий можу бути", - каже співачка.

Нагадаємо, "Біль, нас так ніколи не хитало": MamaRika та Сергій Середа через сварок зняли цілий фільм.

Раніше повідомлялося, на потіху животу: АТБ знижує ціни на м'ясо, яйця, та багато іншого.

Також, "Хвилююся...": колишній Трінчер Олександр Волошин зізнався, чи ходив він до ТЦК.