Популярна українська співачка та блогерка Ганна Трінчер, яка знайома аудиторії завдяки ролі у серіалі "Школа", регулярно розміщує нові публікації для армії шанувальників у соцмережі Instagram.

Анна Трінчер вирішила поділитися з аудиторією простим рецептом кукурудзи із сиром і навіть показала процес на камеру.

Співачка Анна Трінчер
Співачка Анна Трінчер

Вона заявила, що вийшло дуже смачно. Щоб продемонструвати це, зірка спробувала свій шедевр на відео і при цьому заплющувала очі від насолоди.

Не всі користувачі соцмережі оцінили кулінарні можливості співачки. На її адресу прозвучало безліч закидів, що столовим приладом вона зіпсувала покриття сковороди, натякаючи на те, що вона погана господиня. Також дехто наїхав на Ганну через використання кукурудзи торгової марки Bonduelle, яка не пішла з російського ринку. Ну і звичайно ж, приводом для хейта стали її довгі нігті та насолода, з якою вона їла їжу.

Популярні новини зараз
65-річний пенсіонер пішов до Третьої штурмової: соромно за ухилянтів, хтось має це робити Пенсіонерам повернуть "вкрадені" гроші, але на щедрість розраховувати не варто - про які суми йдеться Втомлені та злі українці збунтувалися через "світлове шоу" в столиці вночі: YASNO спробували виправдатися Головний "пожирач" електроенергії у домі: як економніше користуватися бойлером
Показати ще

[quote author=""]"Одна я дивлюся і дивуюся, що можна робити з такими нігтями?", "Я уявляю, яка гидота вийшла. А такий вираз обличчя, немов мін** за гроші робиш", - написали артистці. /quote]

Анна Трінчер, кадр з відео
Анна Трінчер, кадр з відео

Трінчер зуміла за себе постояти і швидко поставила на місце прискіпливих користувачів.

"Заспокойтесь за сковороду. І перестаньте рахувати чужі гроші)" - відповіла вона.

Нагадаємо, що Ганна Трінчер показала, яка вона завидна неодружена: "Дати б...".

Раніше ми повідомляли, що Анна Трінчер заблокувала SKYLERR, красунь почали плутати навіть фани.

Також стало відомо, що дружать з росіянами, романи заводять - потім ракети летять: Ганна Трінчер проїхалася українськими "крутиками".