Для всіх наших дорогих і шанованих читачів, які чекають на хоч одну хорошу новину, є пізнавальна інформація з пророцтва одного з карпатських мольфарів. Деякі дослідники і сьогодні, через десятиліття, після залишених послань, знаходять у ці майже священні рядки пророцтво на майбутні дні.

Так, у словах мольфара із Карпат Миколи було виявлено пророцтво про закінчення війни на території України.

Про це стало відомо завдяки новому відео на YouTube-каналі "Український молитовник".

Пророцтво мольфара Миколая, скріншот: YouTube
Пророцтво мольфара Миколая, скріншот: YouTube

Мольфар спрогнозував, що Україна поєднає всі сили для досягнення перемоги. Втрати агресора зростатимуть, він втратить владу над окупованими територіями.

Популярні новини зараз
Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Мольфар, скріншот: YouTube
Мольфар, скріншот: YouTube

За його словами, українське суспільство вийде на новий рівень згуртованості, а українські захисники матимуть ще більшу підтримку з боку небайдужих співвітчизників. Водночас, санкції проти агресора зростатимуть.

"Військові шоломи перетворяться на дзвони миру", - йдеться у пророцтві.

Варто також розповісти, що мольфарка та екстрасенс, переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Стеценко розповіла, коли закінчиться війна в Україні, та деякі шокуючі дані.

На думку мольфарки, війна Росії проти України закінчиться не скоро, а лише через два роки. Вона розповіла, як бачить завершення війни.

Нагадаємо, чи можна молитися через смартфон? Священик розповів, як реагує церква.

Раніше повідомлялося, "Хтось злив...": відомий український мольфар визначив, навіщо окупанти посилили обстріл.

Також, війна не закінчиться ні 2024, ні навіть 2025: переможниця "Битви екстрасенсів" розповіла про вихід на кордони 1991 року.