Пошук позаземних цивілізацій – непросте завдання, яким займаються не рік і не два, адже людство не має чіткого уявлення, на що саме потрібно звертати увагу у цих науково-дослідних зусиллях.

Здебільшого вчені шукають сигнали, подібні до тих, які могла б випромінювати наша власна цивілізація. При цьому вони виходять із припущення, що інші розумні форми життя існують за тими самими законами фізики, що й ми. Про це повідомляє FLScience.

Космос, скріншот: Youtube
Космос, скріншот: Youtube

Проте, як зазначають вчені, людська цивілізація перебуває в досить низькому рівні технологічного розвитку.

Це може бути однією з причин, чому поки що не вдалося налагодити контакт з представниками інших світів. Відповідно до Шкали Кардашовой – класифікації типів цивілізацій за рівнем споживання енергії – земна цивілізація не сягає навіть першого рівня розвитку. У той час як "щось по-справжньому цікаве" починається лише у цивілізацій другого типу та вище.

Популярні новини зараз
Українкам дозволили перейти на пенсії своїх чоловіків: названо дві важливі умови Пенсіонери звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки Безкоштовні продуктові набори для пенсіонерів: хто та як може отримати Мобілізація у квітні набере обертів: кого з чоловіків ТЦК "візьмуть на приціл"
Показати ще

Відкритий космос, скріншот: Youtube
Відкритий космос, скріншот: Youtube

Вчені відзначають швидкий перехід людства від аналогових до цифрових сигналів зв'язку.

Надсилання сигналів через галактику або Всесвіт, особливо безперервних, що підвищує шанси їх виявлення, вимагає величезної кількості енергії набагато більше, ніж людство здатне виробляти на даному етапі...

Якщо виробництво енергії на Землі зростатиме на 1% щороку, то стати цивілізацією "другого типу" ми зможемо лише через сотні та тисячі років.

Нагадаємо, ми не одні: астрономи впритул підійшли до відкриття позаземного життя - чи варто боятися

Як повідомляв "Знай.uа", жителі Землі готуються до колонізації космосу: скільки поколінь житимуть на космічному кораблі, перш ніж досягнуть мети

Знай.uа писав, від Місяця "відколовся" великий шматок і став астероїдом - чи варто боятися