2024 астрологи називають періодом інтенсивних і тривожних подій. Прогнозується неспокійний час, але індійський астролог вказав на конкретну дату, коли може спалахнути конфлікт світового масштабу.

Кушал Кумар, відомий ведичний астролог, вважає, що дата 18 червня 2024 має найсильніший планетарний стимул для початку Третьої світової війни. Раніше він передбачав напруженість у відносинах між країнами, такими як Ізраїль та ХАМАС, КНДР та Південна Корея, Китай та Тайвань, Росія та НАТО. Тепер його увага зосереджена на точній даті початку глобального конфлікту.

Астролог назвав дату початку Третьої світової війни. Фото з відкритих джерел

Кумар зазначив, що 2024 рік, зокрема, 8 травня, вже розглядався як період інтенсивної нестабільності, особливо у світі політики. Він попереджає, що ця тривожна атмосфера може спричинити серйозні проблеми для деяких осіб у владі, навіть настільки, що вони можуть захворіти або піти у відставку. І, за його словами, ця нестабільність може призвести до потрясінь на політичній арені.

Найуразливішою датою для початку конфлікту, за його словами, є вівторок, 18 червня 2024 року. Однак він не виключає інших можливих дат, таких як 10 та 29 червня, які також можуть стати критичними.

Популярні новини зараз
За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

Його пророцтво, оприлюднене в інтерв'ю для NDTV, викликало великий резонанс. Хоча багато фахівців та політичних аналітиків вважають такі прогнози екстримізмом, вони відображають загальну атмосферу тривоги та нестабільності у світі.

Раніше ми розповідали, що "Переляж закінчився": ведичний астролог визначив, що переживе Україна влітку 2024 року

Нагадаємо, "Продовження слідує жах": астролог дав детальний прогноз щодо планів Путіна на Україну

Також, "Диявольська комета підлітає": відомий астролог визначив, що чекає на Україну влітку на всіх фронтах