Група вчених виявила, що співпраця між двома частинами мозку, префронтальною корою та гіпокампом, допомагає нам уявляти майбутні результати. Це дозволяє краще планувати та приймати рішення.

Вчені з'ясували, що дві частини мозку - префронтальна кора і гіпокамп - працюють разом, щоб допомогти людям уявляти майбутні результати і краще приймати рішення. Префронтальна кора діє як симулятор, який перевіряє можливі дії, використовуючи інформацію, збережену в гіпокампі.

Людський мозок
Людський мозок

Вчені виявили, що взаємодія між префронтальною корою та гіпокампом важлива для обдуманого прийняття рішень, коли потрібно зважити різні варіанти, а не просто швидко реагувати. Це відкриття важливе не лише для людей, а й для тварин, оскільки ці механізми є основою інтелекту.

Марсело Маттар, один із авторів дослідження і доцент Нью-Йоркського університету, розповів, що краще розуміння роботи мозку може допомогти лікувати розлади, які впливають на прийняття рішень.

вчені дослідили людський мозок
вчені дослідили людський мозок

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Такі відкриття відкривають нові можливості для дослідження мозку і створення нових методів лікування нейрологічних захворювань.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, ці звички допоможуть врятувати мозок від "старіння": будете "огірчиками" і після 50

Раніше ми писали про те, що жінка прийшла до лікарні на обстеження, але її "втішили" тим, що вона для них померла: "Як..."

Вам буде цікаво дізнатися Ghost of Tsushima, Senua's Saga: Hellblade II та інші: травневий календар геймера – головні релізи