У пророцтві карпатського мольфара Модеста виявили нову інформацію, яку фахівці навіть порівняли із актуальними подіями в Україні та світі. Так, провидець передбачає, що після Саміту світу РФ почне втрачати свої позиції на фронті та на світовій арені.

Війна в Україні закінчиться тим, що Росія підпише капітуляцію. Це може статися незабаром на переговорах по завершенню війни.

Про це йдеться у пророцтві карпатського мольфара Модеста на YouTube-каналі "Український молитовник".

Старець - арт, скріншот: YouTube
Старець - арт, скріншот: YouTube

Мольфар описав своє знання про подальшу долю України та поразку Росії у війні.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Так, за словами Модеста, нещодавній Саміт світу у Швейцарії став символом єдності Заходу заради України. Західні лідери усвідомили, що досягти сталого світу можна лише шляхом об'єднання. Нова військова допомога наближатиме перемогу України у війні.

Як передбачає мольфар, після Саміту світу Росія почне втрачати свої позиції на фронті і на світовій арені. Незабаром можуть розпочатися мирні переговори, оскільки російські війська зазнатимуть колосальних втрат.

Старець Абрахам, скріншот: YouTube
Старець Абрахам, скріншот: YouTube

За пророцтвом старця, Росію на мирних переговорах представлятиме молодий політик, який підпише капітуляцію країни-агресора. Модест прогнозує, що українські війська перейдуть у наступ на фронті та звільнять усі захоплені окупантами території.

Після війни західні союзники допоможуть Україні із її відновленням. Мольфар також передбачає політичні зміни в Україні після закінчення війни. За його словами, до влади прийдуть нові лідери, які спрямують державу на шлях процвітання.

Після завершення бойових дій Україна буде стабільною та безпечною, а російські військові злочинці отримають покарання.

Нагадаємо, "Потрібно запасатися ресурсам": відомий екстрасенс озвучив тривожний прогноз на зиму 2024 року.

Раніше повідомлялося, "Ворог зазнає значних втрат": у пророцтві старця Христофора з'явився натяк на посилення ЗСУ.

Також, екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: почнуть успішні атаки.