95-річний фермер з Великобританії неймовірним чином знову став власником свого годинника Rolex, який він втратив 50 років тому.

Як виявилося, годинник проковтнула одна з його корів, а через п'ять десятиліть його знайшов металошукач.

Ролекс чоловіка, яка знайшовся через 50 років. Фото: вільні джерела
Ролекс чоловіка, яка знайшовся через 50 років. Фото: вільні джерела

У 1974 році Джеймс Стіл з Освестрі, графство Шропшир, вів своїх корів до ветеринара, коли ремінець його улюбленого Rolex раптово порвався, і годинник впав на землю. Не помітивши втрати, Стіл продовжив шлях, а годинник, ймовірно, проковтнула одна з корів.

Фермер шукав годинник, але марно. Він змирився з тим, що втратив його назавжди, і навіть придбав новий Rolex.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Минуло 50 років, і 42-річний металошукач Ліам Кінг випадково знайшов годинник на одному з полів Стіла. Він одразу ж розпізнав цінну знахідку та зв'язався з фермером.

"Я не міг повірити своїм вухам, коли Ліам подзвонив мені і сказав, що знайшов мій годинник", - згадує Стіл. "Я майже втратив надію коли-небудь його знову побачити".

Годинник був пошкоджений корозією, але його все ще можна було відремонтувати. Стіл з радістю відвіз його до годинникаря, який відновив його до колишнього блиску.

"Це диво, що годинник взагалі зберігся", - каже Стіл. "Я так щасливий, що його знову знайшов. Це для мене не просто годинник, це спогад про мого батька, який подарував його мені на 21-й день народження".

Корова, скріншот: YouTube
Корова, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що в одному з будинків літніх людей в США одружилася пара у віці 100 і 102 роки.

Як повідомляли раніше, в США жінка випадково натиснула на не ту кнопку і зірвала джекпот в лотереї.

Як писав "Знай" раніше, в США чоловік знайшов монетку на звичайній парковці та виграв понад 1 мільйон доларів.