105-річна англійка стала яскравим прикладом наполегливості та невтомного прагнення до знань. Вона отримала диплом магістра у Стенфордському університеті, завершивши навчання, яке їй довелося перервати в 1941 році через Другу світову війну.

Вірджинія почала свій шлях у світ освіти багато років тому, але його раптово перервала Південна світова війна. У 1941 році, коли Вірджинія була студенткою бакалаврату, її хлопця мобілізували, і вони вирішили одружитися. Війна та сімейні обов'язки змусили її залишити навчання. Проте, через 83 роки, Вірджинія повернулася до навчання і таки отримала диплом магістра.

105-річна випускниця. Фото: nbcnews

Ця історія стала натхненням для багатьох людей у всьому світі. Українська письменниця Тамара Горіха Зерня з гумором зазначила у своїх соціальних мережах: "Дівчата, подивіться на неї. Хай це буде наш із вами план В на наших 105".

Своїм прикладом Вірджинія Хіслоп доводить, що ніколи не пізно здійснювати свої мрії та досягати поставлених цілей. Її історія надихає не тільки людей похилого віку, але й молодь, демонструючи, що прагнення до знань та саморозвитку є важливими на кожному етапі життя. Вік – це лише число, а справжня сила духу та прагнення до знань не мають обмежень.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Нагадаємо, Українець виніс із банку чужі 400 тисяч доларів, але копи так їх і не знайшли

Раніше ми розповідали: Чоловік побачив, що частина гаража сусідів стоїть на його ділянці: проблему вирішило розрізання

Також вас може зацікавити: 70-річний француз приїхав до Києва, щоб стати волонтером: готовий проміняти пенсію у Тулузі на війну