Втомилися від рутинної роботи та хочете спробувати щось нове? Виявляється, у світі існують професії, про які ви навіть не могли подумати. Від вигулу вомбатів у Австралії до обіймів панд у Китаї – ці вакансії не тільки дивують, а й надихають.

Вигулювач вомбатів

Почнемо з Австралії, де в Тасманії з’явилась вакансія вигулювача вомбатів. Ці милі тварини є національною гордістю країни. Зустріти їх можна в парку дикої природи Бічено.

Вомбат, фото з відкритих джерел
Вомбат, фото з відкритих джерел

Вигул вомбатів має ще й іншу мету — стимулювати зимовий туризм у регіоні. В обов’язки вигулювачів входить мотивація вомбатів до руху, супровід на ранкових прогулянках, пестощі та годування. Зарплату за це не платять, але покривають витрати на переліт, оренду авто, проживання та продукти.

Обіймач панд

На другому місці — обіймач панд! У Китайському центрі захисту і дослідження гігантських панд раніше наймали людей, які мали обіймати цих милих тварин. Вимоги прості: вік від 22 років, базові знання про панд і вміння гарно фотографувати. За таку роботу платять $32 тис. на рік, надають проживання та харчування.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Дегустатор собачого корму

У США часто шукають дегустаторів собачого корму. Так, ти не помилився. Десять років тому дегустатори заробляли близько $20 тис. на рік. За американськими законами, корм для тварин має бути з якісного м’яса, яке безпечне для людей. Однак, іноді доводиться терпіти специфічні запахи.

Король Мавп

У Китаї є ще одна цікава вакансія — Король Мавп. У туристичному центрі шукають аніматора, якого годуватимуть туристи. Зарплата — $842 на місяць. Досвід роботи не потрібен. В обов’язки входить носіння костюма мавпи, споживання бананів та виконання ролі Короля в печері.

Мавпа
Мавпа

Відлякувач чайок

У британському зоопарку торік відкрили вакансію відлякувача чайок. Обов’язки включають носіння надувного костюма чайки для відлякування справжніх чайок, які часто крали їжу у відвідувачів. Хтось вже зайняв цю позицію, але погодься, звучить дуже цікаво!

Нагадаємо, Вчені знайшли "живих мерців" у космосі та дізналися, чому вони такі

Раніше ми розповідали, що Природа знову загрожує Європі: окрім сонця смажити зібрався і вулкан

Також, Міністр енергетики Мальдів навела порчу на президента: заарештували, хоча чаклунство – по-закону