Популярна у соціальних мережах та на телебаченні українська співачка, а також блогерка Анна Трінчер, яка днями повернулася зі своєї відпустки на Балі, вирішила поділитися особистими спостереженнями за поведінкою українців, які виїхали зі своєї рідної країни.

Природно, що йдеться про українців, які мають достаток набагато "вищий за середній". Однак і трапляються випадки, що українці їдуть на Балі з Польщі в кредит, але це поодинокі "персонажі".

Про це Анна Трінчер вирішила розповісти підписникам у соціальній мережі Instagram за допомогою Stories.

Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram
Stories Анни Трінчер, скріншот: Instagram

За словами Анни Трінчер, на Балі (Індонезія) проводять час багато співвітчизників і ще більше – росіяни.

Популярні новини зараз
Покупку цитрусових краще відкласти: експерти попередили як зміниться вартість фруктів найближчим часом Українців попередили про зростання тарифів з 1 квітня та 1 липня: кого розорять платіжки Оплата за газ більше не "витягатиме" останні копійки: у кого з українців поменшає платіжок Потерпіть кілька днів: астрологи назвали 3 знаки Зодіаку, яким пощастить вже у березні 2024 року
Показати ще

Анну обурило те, що українці товаришують із представниками країни-агресора, крутять романи, а потім повертаються до України, куди щодня летять російські ракети, які вбивають наших людей. Трінчер вважає неприпустимою таку поведінку.

"От, що хочеться сказати щодо українців за кордоном. Українці за кордоном легітимізують росіян. Вони з ними спілкуються, допомагають, дружать з ними, працюють, сплять, будують стосунки. Потім, повертаючись додому, отримують у свої будинки російські ракети. Така сувора правда. Сподіваюся, хтось подивиться, знайде у своєму оповіданні себе і зробить висновки", - обурилася зірка.

Stories Анні Трінчер, скріншот: Instagram
Stories Анні Трінчер, скріншот: Instagram

Нагадаємо, 66-річний Зібров назвав найпікантніших співачок України: молоденькі дівчатка теж у списку.

Раніше повідомлялося, що Волошин "утік"? Колишнього чоловіка Трінчер помітили в аеропорту дорогою до Мексики.

Також, Анна Трінчер злякала шанувальників фото під крапельницею: "Цього разу набагато гірше...".