Компанія Insta360 з Китаю вирішила підтримати своїх співробітників у боротьбі з ожирінням. Вони виділили майже мільйон юанів (приблизно 140 000 доларів США) на спеціальний фонд для мотивації працівників схуднути. Про це повідомило видання South China Morning Post.

Замість того, щоб обмежуватися простою підтримкою, компанія вирішила залучити активно працюючих співробітників до участі у спеціальній програмі схуднення.

Ожиріння, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube
Ожиріння, кадр з відео, зображення ілюстративне: YouTube

Ця програма можна порівняти з тренувальним табором, де обираються 30 працівників для проходження тримісячного курсу. Враховується не просто бажання взяти участь, але й потреба - перевага надається тим, хто страждає на ожиріння.

Це дозволяє більш ефективно зосередитися на проблемі, яка найбільше турбує цих співробітників та може мати серйозні наслідки для їхнього здоров'я.

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

У рамках програми учасників ділять на групи, які регулярно зважуються, і їхні успіхи відзначаються винагородами. Це створює позитивне середовище, де люди взаємодіють, мотивують один одного та спільно досягають поставлених цілей.

Жінка з зайвою вагою і продукти на тарілці
Жінка з зайвою вагою і продукти на тарілці

Кожного тижня людей зважують. Якщо вони скинуть вагу, їм дадуть гроші. За кожні 0,5 кг, які втратить група, вони отримають 55 доларів. Але якщо хтось набере вагу, гроші не дадуть, і ще накладуть штраф - 500 юанів.

Але це не лише винагорода - така система також відображає увагу до важливості здорового способу життя, що стимулює співробітників до зміни своїх звичок на кращі.

Учасники програми відзначають значні зміни у своєму здоров'ї та самопочутті, що підкреслює важливість подібних ініціатив. Вони не лише скидають зайві кілограми, але й почуваються більш енергійними, позитивно впливають на своє фізичне та психічне здоров'я.

Долар, фото: 112
Долар, фото: 112

Більш того, ця програма має ефект не лише на учасників, але й на загальну атмосферу в компанії. Її співробітники висловлюють підтримку та захоплення такою ініціативою, що свідчить про успішність та соціальну важливість таких заходів у корпоративному середовищі.

Нагадаємо, весілля виявилося під загрозою зриву: наречена померла і мало не зіпсувала свято, але її підмінила сестра

Раніше ми писали про те, що давньогрецький герой Ахіллес похований в Україні – дослідники назвали легендарне місце

Вам буде цікаво дізнатися від бійок у лютому фентезі до медитації з котом: що чекати від Ballad of Antara та Infinity Nikki