Вчені відзначають, що сон у прохолодному приміщенні є якіснішим і навіть продовжує молодість. Влітку ж високі температури заважають якісному відпочинку. Як зробити сон у спеку комфортним, йдеться у матеріалі BBC.

Для якіснішого сну необхідно стежити, щоб у спальні було прохолодно, наскільки це можливо. Вдень слід зашторити вікна, щоб сонце не нагрівало кімнату. Провітрювання перед сном – обов'язкове. Це дозволить наповнити кімнату чистим повітрям та добре відпочити.

Сон. Фото: скрін youtube
Сон. Фото: скрін youtube

Дуже важливим є правильний вибір ковдри. Фахівці радять тонкі бавовняні простирадла, під якими тіло "дихає". Повністю ж відмовлятися від ковдри не варто, адже під час сну активність знижується, як температура тіла, тому людина може відчувати дискомфорт і холод навіть у спеку.

Через спеку деякі люди можуть відчувати сонливість у денний час. У жодному разі не можна піддаватися спокусі, адже в результаті можуть погіршитися цикли сну і виникнути безсоння.

Популярні новини зараз
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Показати ще

Безсоння. Фото: скрін youtube
Безсоння. Фото: скрін youtube

Крім того, протягом дня слід випивати достатню кількість води. Перед сном краще багато не пити, щоб уникнути нічних походів у туалет. Перед нічним відпочинком варто уникати алкогольних напоїв, а також безалкогольних, які містять кофеїн.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як подолати безсоння: продукти, які допоможуть вам заснути.

Також наш портал інформував, ласунам привід захвилюватися? Про що попереджає непереборний потяг до солодощів.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, ми старіємо, коли спимо в теплі - вчені пояснили, в чому річ.