Американка пережила те, що можна назвати справжнім дивом. В жінку влучила блискавка, але вона не померла, а стала детально передбачати масштабні катастрофи.

Про це вона розповіла в подкасті Shaman Oak.

Елізабет Крон, жителька штату Огайо, США, пережила те, що можна назвати справжнім дивом. У 1989 році вона потрапила під удар блискавки, коли вела своїх дітей до синагоги.

Елізабет Крон
Елізабет Крон

Крон була оголошена мертвою, але через 27 хвилин її серце знову забилося. Цей досвід, за словами жінки, кардинально змінив її життя.

Популярні новини зараз
"Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми
Показати ще

Елізабет стверджує, що під час "смерті" вона пережила неймовірний досвід. Їй нібито показали майбутнє, де вона бачила жахливі катастрофи, стихійні лиха та інші трагічні події.

З того часу Крон почала мати пророчі сни, в яких їй чітко й детально з'являються майбутні події. Її сни настільки реалістичні, що вона описує їх з точністю до дрібниць.

Наприклад, їй снився вибух рейсу 800 авіакомпанії TWA, який стався у 1996 році. Уві сні Крон бачила всі деталі катастрофи, включаючи номер рейсу, кількість людей на борту та місце падіння літака.

Жінка також передбачила теракт 11 вересня 2001 року, ураган "Катріна" у 2005 році та інші трагічні події.

Багато людей ставляться до слів Крон з скептицизмом, адже неможливо науково довести існування пророцтв. Проте, ті, хто знайомий з Елізабет, стверджують, що її описи подій завжди збігаються з реальністю.

Історія Елізабет Крон — це ще один приклад того, що людські можливості досі до кінця не вивчені. Її досвід змушує нас задуматися над природою свідомості, існуванням пророцтв та зв'язком людини з вищим виміром.

Елізабет Крон
Елізабет Крон

Нагадаємо, що дві подружки підкорили 804 км на іграшкових машинках.

Як повідомляли раніше, McDonald's збирається влаштовувати весілля.

Як писав "Знай" раніше, 26-річна африканка раптово перестала голитися і отримала вау-ефект.