Одружений чоловік зіткнувся з несподіваними наслідками після того, як його багаторічні благання нарешті увінчалися успіхом. Як виявилося, він дуже хотів спробувати відкриті стосунки та його дружина погодилася.

Однак ситуація склалася не на його користь. Анонімний користувач каналу Fesshole у соціальній мережі X (Twitter), відомого своїми потаємними зізнаннями, поділився своєю історією.

Інтимний момент, скріншот: Youtube
Інтимний момент, скріншот: Youtube

Після тривалих переконань його обраниця нарешті дала згоду на експеримент, і обидва зареєструвалися у додатках для знайомств.

Проте реальність виявилася зовсім не такою, як очікував чоловік. Його дружина миттєво стала об'єктом шаленої уваги, отримавши понад 2000 лайків, записи у календарі побачень. Вона навіть встигла інтимно зустрітися із трьома чоловіками

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Гроші змусять повернути державі: українців попередили Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

А його власний профіль залишався абсолютно непоміченим, незважаючи на всі зусилля. Він навіть рекламу купив, щоб просунути анкету.

Інтим у ліжку, скріншот: Youtube
Інтим у ліжку, скріншот: Youtube

"Найсмішніше в цьому те, що дружина навіть не хотіла цим займатися", - пишуть користувачі в коментарях.

Те, що здавалося чоловікові привабливою перспективою, обернулося для нього розчаруванням та серйозним ударом по самооцінці. У той же час вона нагадує про важливість ретельного зважування всіх ризиків і можливих наслідків подібних рішень для обох партнерів.

Нагадаємо, чоловік спокійно рибалив, поки не виловив $100 тисяч: як він це зробив

Як повідомляв "Знай.uа", жінкам обмежили час на відвідування туалету: поставили спеціальні таймери.

Знай.uа писав, багатодітна мама пішла на ринок продавати овочі, але невдовзі її знайшли у шлунку пітона