Українськомовний поляк з ніком hal.yan, провідний Tik-Tok-блог, поділився своїми враженнями про Україну після повернення на батьківщину.

Одне з його відео, де він розповідає про речі, що його найбільше здивували в нашій країні, набуло популярності, зібравши майже 700 тисяч переглядів.

АЗС. Фото: скрін youtube
АЗС. Фото: скрін youtube

Перше, що привернуло увагу hal.yana – це необхідність спершу сплатити пальне, а вже потім заправляти автомобіль на АЗС.

В Івано-Франківську його вразила велика концентрація аптек, нотаріальних контор та обмінників в одному місці. Ще одним приголомшливим для нього фактом стала послуга "одруження за добу" - блогер розповідає, що в Україні йому вдалося розписатися за 2-3 дні, тоді як у Європі на це можна очікувати місяцями.

Популярні новини зараз
10 днів без диктантів та завдань: коли в Україні школярі підуть на осінні канікули "За день виконують норму в 2-3 місяці": ТЦК знайшли "золоту жилу" для мобілізації Які зарплати у працівників ТЦК: скаржаться, що їхню роботу недооцінюють Росія готує ґрунт для масового блекауту: "Це фактично підготовка"
Показати ще

Варто зазначити, що дружина hal.yana – українка.

Весілля молодят
Весілля молодят

Передплатники блогера у коментарях почали перераховувати інші переваги України, хоча деякі з них мали іронічний присмак.

Зокрема, згадувалася можливість швидкого переказу грошей між картками різних банків, отримання медичної допомоги у лікарні того ж дня (якщо "заплатити", умовно, 200 гривень та оперативність деяких адміністративних послуг).

"А як мене здивувало у Польщі, що до лікаря потрібно записуватися задовго до того, як щось почало турбувати", - пише один із користувачів у коментарях.

@hal.yan

Речі, які здивували мене в Україні #поляк #україна #полякукраїнка #українцізакордоном #українцівпольщі🇺🇦➡️🇵🇱

♬ dźwięk oryginalny - HalYan

Нагадаємо, українцям допоможуть "повернути нормальне життя": можна отримати до 3 тисяч євро

Як повідомляв "Знай.ua", нові обмеження для українських біженців у Швейцарії

Знай.ua писав, як перевести оцінки з іноземних шкіл в українську систему: новий зручний механізм від МОН