Поряд із традиційними котами і собаками, дедалі більше українців виявляють інтерес до екзотичних тварин. На популярній платформі OLX можна знайти широкий асортимент незвичних істот, які можуть стати унікальними компаньйонами. Розглянемо, які тварини доступні для купівлі та скільки вони коштують.

На OLX представлено багато екзотичних тварин, і деякі люди готові взяти на себе відповідальність за їх утримання. Ось деякі з найбільш популярних пропозицій:

 • Павуки Птахоїди — 500 грн
 • Єноти Полоскуни — 22 483 грн
 • Великий Борошняний Хробак (Зоофобус) — 1 грн
 • Цукрова Білка Летяга (Цукровий Поссум) — 12 500 грн
 • Домашній Тхір (Фретка) — 5 000 грн
 • Рідкісний Птах Фазанових Турач Еркеля (Франколін Еркеля) — 12 153 грн
 • Чорний Гігантський Скорпіон Heterometrus — 945 грн
 • Підлітки Леопардових Геконів — 1 300 грн
 • Дикобраз — 15 354 грн

  Продаж тварин. Фото: скріншот

Ціни на одну і ту саму тварину можуть відрізнятися залежно від продавця. Ви також можете домовитися про знижку, обговоривши ціну з продавцем.

Попит на екзотичних тварин серед українців зростає з кількох причин:

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати В Україні підвищать ще один комунальний тариф Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Символ статусу

Володіння рідкісною твариною часто сприймається як ознака престижу та оригінальності, що підвищує статус власника серед його оточення. Екзотичні улюбленці допомагають створити враження успішності та неповторності.

Захоплення екзотикою

Багато людей мають пристрасть до екзотичних видів тварин і прагнуть привнести частинку дикої природи у свій дім. Це може бути пов’язано з бажанням створити міні-зоопарк або просто з любов’ю до певних видів тварин, які додають різноманітності в повсякденне життя.

Естетичне задоволення

Екзотичні тварини, з їх яскравою зовнішністю та незвичною поведінкою, часто приносять естетичне задоволення своїм власникам. Яскраві папуги, змії чи тропічні риби можуть стати яскравим акцентом у будь-якому інтер'єрі, додаючи екзотичної краси та унікальності.

Колекціонування

Деякі люди збирають рідкісні види тварин як частину своєї колекції. Вони можуть вивчати особливості цих видів, створювати спеціалізовані умови для їх утримання та отримувати задоволення від процесу колекціонування.

Навчання відповідальності

Деякі батьки купують екзотичних тварин для своїх дітей, щоб розширити їх кругозір і навчити відповідальності за догляд за живими істотами. Такий досвід може стати цікавим і пізнавальним для всієї родини, сприяючи розвитку емпатії та турботи.

Прибуткове розведення

Деякі екзотичні тварини мають високу вартість, і їх розведення або продаж може приносити значний прибуток. Це стає додатковим стимулом для людей, які хочуть не лише насолоджуватися присутністю екзотичних улюбленців, а й отримувати фінансову вигоду.

Нагадаємо, Явно не її день: яструб скинув змію на 64-річну пенсіонерку

Раніше ми розповідали, що Кішка довгий час симулювала перелом, щоб здобути "обіймашки": розорила господиню на 40 тисяч гривень

Також, Українка виграла півмільйона гривень за одну мить: як звичайний похід до магазину змінив усе життя