Ось вже другий новий рік українці вимушені зустрічати у стані війни. Виснажливі події вплинули не лише на стан психічного здоров’я військових, а й звичайних громадян.

Тому всіх цікавить питання чого очікувати від нового 2024 року. Астрологи Анна та Олексій Суханови в коментарі УНІАН розповіли, які події відбудуться в новому році.

Війна Фото: скриншот з відео
Війна Фото: скриншот з відео

В даний час, за астрологічними періодами, Україна переживає дуже важкий період. Цей період почався з 16 вересня 2023 року та триватиме до 17 травня 2024 року. Цей час характеризується особистісним зростанням через подолання низки проблем. В цей час Україна бореться як з зовнішніми супротивниками, так і з внутрішніми. Але це все частина величезного періоду, який характеризує відродження нашої країни та становлення її на світовій арені.

Новий 2024 рік для України, за думкою астрологів, є позитивним і може бути перспективним для завершення війни, або початку процесу, який стане початком завершення бойових дій. Цей період буде тривати для України з 17 травня 2024 року до 5 березня 2025 року.

Популярні новини зараз
Українців попередили про зростання тарифів з 1 квітня та 1 липня: кого розорять платіжки "Щедрий" подарунок пенсіонерам: виплати збільшать аж на 1% Готуйте гаманці: експерт радить активно закуповуватись валютою перед весною Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні»
Показати ще

Війна в Україні пошкодила тисячі будинків
Війна в Україні пошкодила тисячі будинків

Загалом 2024 рік для України буде мати величезне значення для перемоги, адже у цей період будуть надходити ресурси, навчатимуться люди. Будуть позитивні зміни, але всі події будуть напружені. Саме події цього року можуть стати стартом для закінчення війни.

Нагадаємо, портал Знай інформував, як правильно зустрічати Новий 2024 рік: Зелений Дракон виконає ваші бажання, якщо прислухаєтеся

Раніше на порталі Знай повідомлялося, енергія руйнування здоров'я: 3 знаки Зодіаку, які у 2024 році втомляться бігати по лікарях

Також, наш портал інформував, близнюкам – особистий тренер, а Ракам – джампінг: знаки Зодіаку, яким у 2024 році потрібно зайнятися спортом