Зі старшого покоління наших читачів важко знайти людину, яка не чула б про болгарську ясновидючу Вангу. Свого часу ця людина передбачила багато подій, і, на жаль, не залишила жодного щоденника. Її пророцтва записували помічники, тому зараз прогнози Ванги збирають по крихтах.

Всі пророцтва Ванги так чи інакше збутися не можуть - на цьому ясновидець вже кілька разів "зловили" уважні дослідники її слів.

Одні звинувачують провісницю в брехні, інші говорять про те, що її прогнози могли бути неправильно витлумачені. Проте прогноз Ванги є, і цілком імовірно може справдитися.

Баба Ванга: зображення з інтернету
Баба Ванга: зображення з інтернету

Подивимося, яке передбачення Ванги на 2024 рік справдиться насправді:

Популярні новини зараз
Доведеться жити без каналізації: комунальники анонсували березневий "сюрприз" Залишився місяць: Пенсійний фонд терміново попередив одержувачів виплат Через зраду поляків українці стануть платити більше: скоро у кожному супермаркеті Числа у платіжках точно здивують: тариф вирішили підвищити одразу на 90%
Показати ще

• глобальний всесвітній військовий конфлікт;
• значне зменшення населення Землі;
• єдиний світовий уряд;
• дефіцит продуктів та ліків;
• спалахи серйозних захворювань та епідемії;
• смерть президента США від тяжкої недуги;
• економічна криза у Європі;
• прорив у галузі квантової фізики;
• винахід препаратів від, на даний момент, невиліковних хвороб.

Пророцтво Ванги про війну - одне з найпопулярніших, про нього говорять навіть політологи, оскільки зараз, на початку 2024 року, зрозуміло, що воєнні конфлікти точаться у багатьох країнах, як і громадянські війни.

Ванга, фото: скріншот з відео
Ванга, фото: скріншот з відео

Коли закінчиться війна в Україні – точна дата на думку Ванги

Багато езотериків намагаються давати свої прогнози щодо кінця війни, але коли закінчиться війна в Україні – астрологи достовірно визначити не можуть. Пророцтва Ванги про Україну здебільшого стосуються військових дій. Провидиця вважала, що війна триватиме не довше двох років – отже, точна дата закінчення бойових дій – 2024 рік.

Гороскоп від Ванги, скріншот: YouTube
Гороскоп від Ванги, скріншот: YouTube

Однак, пророцтво Ванги про війну не закінчилося лише позначенням тимчасового проміжку - ясновидець сказала, що ознака закінчення війни - "на трон зійде Восьмий". Хто такий цей восьмий, чи це президент однієї з країн чи, можливо, справа не в черговості правителів - ніхто не знає.

Швидше за все, пророцтво Ванги про Україну не варто сприймати буквально - вона часто використовувала алегорії та метафори, тому її слова краще сприймати абстрактно.

Нагадаємо, прийде не з Європи: "живий Нострадамус" розповів про появу Антихриста.

Раніше повідомлялося, порожні міста, союз п'яти країн з потужними ліками: пророцтва Нечая, Нострадамуса та Ванги на 2024 рік.

Також, "Коли на трон зійде восьмий": що передбачила Баба Ванга Україні на 2024 рік.