Для всіх людей війна – великий стрес та невідомість.Саме тому люди і звертаються до астрологів та тарологів.

Вони можуть передбачити майбутнє, а значить можуть знати, коли війна закінчиться. Деякі астрологи виражають думку, що війна в Україні може тривати ще весь наступний рік, а інші ясновидці мають зовсім інші видіння.

Дальнобійна зброя. Фото: Youtube
Дальнобійна зброя. Фото: Youtube

Відомий астролог Влад Рос, заявив, що мирне рішення чекає на українців вже цього літа. Про це заявляли і інші астрологи, спираючись на положення зірок. За їх думкою, мирні рішення незабаром будуть озвучуватися.

За його словами, до Землі наближається Диявольська комета, орбітальний період якої зазвичай, становить 71 рік. Вона завжди підлітає у якийсь переломний момент, який буде негативний для ворога. Минулого разу вона підлітала, коли помер Сталін. Тоді для Союзу це був переломний момент.

Популярні новини зараз
Залишився місяць: Пенсійний фонд терміново попередив одержувачів виплат Українці похилого віку отримають допомогу на проживання: кого підтримають грошима Березневі тарифи на електроенергію: чи подужаємо платіжки 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії
Показати ще

Астрологія, скріншот: YouTube
Астрологія, скріншот: YouTube

У цієї комети, за його думкою, обломилися роги і вона стала зеленого кольору, а цей колір символізує мир.

"До Землі з мирними договорами вона наблизиться вже скоро – це буде 2 червня. Комети, вісники богів, повністю змінюють геополітичну систему. Ця комета надіслана, щоб завершити війну. До червня вона має підійти до мирного розв’язання питання", – наголосив астролог.

За його словами, путін вже помер, і скоро про це оголосять у росії. Це лише справа часу.

Нагадаємо, портал Знай, інформував «Наша лагна у сузір’ї Стрільця»: астрологиня розповіла, що віщують Україні зірки

Раніше на порталі Знай повідомлялося, Маги, шамани та екстрасенси нарешті заплатять: держава планує стягнути з них податки

Також, наш портал інформував, Просто пощастило: 5 знаків Зодіаку, які завжди процвітають у житті - Скорпіон знову тут