Всесвітньо відома провидиця з Балканського півострова Ванга ще за життя мала унікальні здібності передбачати майбутнє. Ванга померла 26 років тому, їй було 84 роки, проте багато її передбачень, як кажуть дослідники, справдилися навіть через десятиліття після її смерті.

На цей раз фахівці видання indy100 змогли розшифрувати те, що залишилося у збережених відомостях від Ванги на період 2024 року.

Є інформація, що наступного року на нас чекає вбивство володимира путіна, великі прориви в медицині, а ще "відродження" Сходу.

Могила путіна, скріншот: YouTube
Могила путіна, скріншот: YouTube

Замах на путіна

Сліпа ясновидяча передбачала, що наступного року на президента росії володимира путіна буде скоєно замах кимось із його країни.

Популярні новини зараз
Від 150 до майже 600 гривень: пенсіонерам дадуть надбавку Українці похилого віку отримають допомогу на проживання: кого підтримають грошима "Не ведіться на це": адвокат розповів про популярну аферу газовиків Потерпіть кілька днів: астрологи назвали 3 знаки Зодіаку, яким пощастить вже у березні 2024 року
Показати ще

Нещодавно Кремль виступив із незвичайним повідомленням, у якому заперечував, що путін мертвий. Твердження про смерть тирана з'явилися в Telegram-каналі, де говорилося, що він помер у своєму Валдайському палаці, розташованому на північ від Москви. Кремль також постійно заперечує заяви, що путін хворий на рак і що його здоров'я погіршується.

У Європі можливе зростання кількості терористичних атак

Ванга зробила прогноз щодо застосування зброї. Вона стверджувала, що наступного року "велика країна" проведе випробування біологічної зброї або здійснить теракт. Віщунка також передбачила, що терористи викличуть хаос у Європі.

Землетрус у Туреччині. Фото: Youtube
Землетрус у Туреччині. Фото: Youtube

Жахливі природні катаклізми

Містик передбачила, що відбудеться зміна орбіти, яка зазвичай відбувається протягом тривалого часу. Але якщо це станеться швидше, ми можемо стати свідками страшних природних катаклізмів і навіть підвищення рівня радіації.

Економічна криза та посилення влади Сходу

Ванга вважає, що у 2024 році відбудеться величезна економічна криза, яка вплине на світову економіку.

Це може бути пов'язано з такими факторами, як зростання рівня заборгованості, подальша геополітична напруженість та усунення економічної могутності із Заходу на Схід.

Кібератака
Кібератака

Кібернетичні атаки

Містик стверджувала, що спостерігатиметься зростання кількості кібератак. Очевидно, просунуті хакери будуть безпосередньо робити замах на життєво важливі об'єкти інфраструктури, такі як електромережі та водоочисні споруди, що призведе до загрози національній безпеці.

Технологічні революції

У ясновидячої нібито було бачення, що відбудеться великий прорив у галузі квантових обчислень. Це сталося у зв'язку з тим, що квантові обчислення швидко розвиваються і можуть вирішувати завдання швидше, ніж традиційні комп'ютери.

Якщо передбачення виявиться вірним, то 2024 року в суспільстві може різко зрости міць штучного інтелекту.

Медик. Фото: скрін youtube
Медик. Фото: скрін youtube

Прориви у медицині

Ванга запропонувала, що може статися одне з найкращих досягнень у галузі медицини. Жінка стверджувала, що у 2024 році з'являться нові методи лікування невиліковних захворювань, включаючи хворобу Альцгеймера та рак.

Нагадаємо, шаманка Сейраш попередила українців про небезпеку: "Вже почали...".

Раніше повідомлялося, зараз вже є натяки на швидке закінчення війни: відомий мольфар дав новий прогноз щодо України.

Також, "Коли на трон зійде восьмий": що передбачила Баба Ванга Україні на 2024 рік.