Відомий український астрологічний експерт, хіромант, психолог, спеціаліст системи архітектурного планування Васту-шастру Володимир Бадіян прогнозував до кінця 2024 року.

За його словами, у березні можливі добрі новини, а якщо Україна отримає 80% потрібної зброї, війна закінчиться вже навесні 2025 року.

Про це Володимир Бадіян розповів у докладному коментарі для YouTube-каналу "Мій світ".

Екстрасенс Володимир Бадіян. Фото: Youtube
Екстрасенс Володимир Бадіян. Фото: Youtube

За словами астролога, 2024 умовно буде ділитися на частини.

Популярні новини зараз
Паспорт "книжечка" – на вихід: в Україні хочуть повністю перейти на ID-картки Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Від суми в чеку волосся дибки стануть: супермаркети оновили ціни на ковбасу, сало та сосиски Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити
Показати ще

"Перший момент - весна і літо. Тут не буде багато озброєння, навесні може бути велике розчарування. Щось можливо відбудеться на полі бою. Можливо тиск і це не позначиться в Україні. Це може статися в квітні-травні. Але це подія. об'єднає Україну.Я думає, що Авдіївку наші почнуть віджимати.Березень дасть нам також і гарні події.Нам дадуть озброєння та снаряди.Ми будемо на лівобережжі тиснути.Це може бути навіть просування.Але цей рік для нас - це саме дно.Дуже складний рік", - вважає Володимир Бадіян.

На думку астролога, восени може бути щось схоже на Майдан.

"Але це буде не так масштабно, а якісь точкові акції протесту. Закон про мобілізацію ухвалять, але найважливіша зараз допомога від США. Тому що це дуже взаємозалежно", - сказав він.

Також Володимир Бадіян спрогнозував закінчення війни та вибори президента в Україні. Астролог зазначив, що війна може закінчуватися поетапно, а РФ припинить завдавати ракетних ударів, якщо Україна матиме свою далекобійну зброю.

"До кінця 2024 року маємо дати 80% того озброєння, що нам потрібно. Буде велика активація. Тоді закінчення війни можна очікувати навесні 2025 року. Якщо зброї не дадуть, то війна закінчиться у 2026-2027 роках, що ймовірно. Цей рік - рік трансформації. Має бути зміна влади, зміна серед військових, що ми вже побачили - відставка Залужного. І зміна президента теж відбудеться, але не цього року. Це може відбутися у 2025 році. Буде трансформація судової системи", - вважає він.

Нагадаємо, не поспішайте купувати: астролог розповів, коли краще вкластися у купівлю доларів.

Раніше повідомлялося, винагороди на роботі, сильне кохання і новий розділ: 3 знаки Зодіаку, яких нагородить кінець лютого.

Також, у вашій бідності винні... ваші очі: володарки якого кольору точно можуть стати мільйонерами.